menu

Konforlu Teknik Detaylar

Daire giriş kapıları ahşap görünümlü çelik.
Daire giriş kapı kilidi Kale Mul-T-Lock.
Daire iç kapılar 1.sınıf lake veya ahşap kaplama.
Isı kontrol sistemli konfor cam.
Isı ses ve yalıtımlı doğramalar Winsa veya Pimapen.
Daire içlerinde ve ara duvarlarda ses yalıtımı.
TSE standartlarına uygun ısı yalıtımı.
Peyzaj ve çevre düzenlemesi.
Otomatik sulama sistemi.
Dış mekân ve bina aydınlatma.
Salon, mutfak ve yatak odalarında telefon, internet ve TV prizleri.
Çocuk korumalı prizler.
Elektrik Armatürleri Viko veya Legrand.
Enerji tasarruflu armatürler.
Fiberoptik internet altyapısı.
Görüntülü İnterkom sistemi.
Uydu sistemi.
Müstakil kombi E.C.A. Wisman ve Buderus.
Merdiven holleri Seranit ve Granit.
Kat hollerinde harekete duyarlı
aydınlatma sistemi.
2 yıl Fara Group garantisi.

Tükenmez yaşam enerjisi

Hayatınıza dinamizm ve enerji katacak spor keyfini, günün istediğiniz her saatinde yaşayabileceksiniz. Sadece Siz daire sakinlerine özel, evinizin hemen alt katında, yeşilliklere bakan, donanımlı fitness salonunuz yer alıyor. Bu mekanı Size, aileniz ile birlikte sağlıklı bir yaşam sürebilmeniz için tasarladık.

Sıcak, konforlu bir atmosfer

1.sınıf lamine parke zemin kaplamaları, saten su bazlı duvar boyaları ve duvar kağıtları ile Asude Hayat’ın sıcak konforlu atmosferinde, keyifli bir yaşamı Sizin arzularınız için tasarlıyoruz. Kartonpiyerlerle bezediğimiz asma tavanlarınızın arasıdan sızan ışık bantları ile akşamları geçireceğiniz saatleriniz daha hoş, daha huzurlu, daha dinlendirici olacak.

Huzurlu ve keyifli bir makam

İstirahat etmenin gerektirdiği sükunet ve konfor burada devreye giriyor.
Huzuru, dinginliği hissettirecek keyifli bir makam Sizin için hazırlanıyor.

Zevkli bir mutfak

Mimarlarımızın üzerinde özenle durdukları bir alan da mutfak oldu.
Kaliteli malzeme ve beyaz eşyaların kullanıldığı, iyi yaşam, kullanışlılık ve işlevsellikle zevkin ve ferahlığın bir araya getirildiği ayrıcalıklı bir mekan Sizin için tasarlandı.
Asude Hayat’ta mutfakları Snaidero, Lineadecor veya özel tasarım Sizin için üretiyoruz.
Franke, Teka veya Blanco eviyeler, Grohe, E.C.A. veya Artema bataryalar ile mutfağınızın şıklığına şıklık katıyoruz. Ankastre elektrikli ocak, ankastre fırın, davlumbaz ve bulaşık makinanız dörtlü takım Siemens’ten.
Seranit veya ithal ürün zemin kaplamaları dayanıklı ve en üst kalitede.

Zarafet ve Romantizm

İçinden çıkmak istemeyeceğiniz ışıltılı, ahenkli, zevkli bir banyo keyfini ve ferahlığını yaşayacaksınız.
Asude Hayat’ta, gerek ebeveyn banyolarında, gerekse diğer banyolarınızda dolaplarınızı Vitra, Duravit veya özel tasarım üretiyoruz.
Grohe, E.C.A. veya Artema armatürler, Vitra, Duravit veya eşdeğeri marka vitrifiyeler ile banyonuzda zarafet hissettiriyoruz.
Vitra, Duravit veya Serel rezervuarlar, Seranit veya ithal ürün zemin kaplamaları banyonuzun dayanıklılığını ve kalitesini ortaya çıkarıyor.

Sizin için tasarladık

Hem estetik ve sanatsal mimarisi, hem kaliteli imalatı ile Yalova’nın en prestijli ve en değerli projesini hazırladık.
Kaliteyi ve değeri arttıran detaylar göz önüne alındı. Şık, işlevsel ve rahat kullanım alanları oluşturuldu.
Farklı ölçülerde ihtiyaca ve zevke göre konutlar planlandı. Değişik ölçülerde üst katlarda 3+1 daireler yer alırken, zemin katlarda 2+1 daireler planlandı.
Asude Hayat, Yalova’nın seçkin ailelerine hitap edecek 25 dairelik, 2500 m2 arsa alanı üzerinde, 5320 m2 yüksek kalitede butik bir proje olarak tasarlandı.

emlak yalova merkez,satılık daire yalova,satılık daire yalova merkez,satılık ev yalova merkez,satılık evler yalova,satılık konut projeleri,satılık lüks daire,yalova daire,yalova daire satılık,yalova konut projeleri,yalova lüks daire,yalova lüks daireler,yalova merkez satılık daire,yalova merkez satılık daireler,yalova merkez satılık ev,yalova merkez satılık evler,yalova sahibinden satılık daireler,yalova satılık daire,yalova satılık daire merkez,yalova satılık daire sıfır,yalova satılık emlak,yalova satılık ev,yalova satılık ev fiyatları,yalova satılık evler,yalova satılık villa,yalova satılık villa sahibinden,yalova satilik daireler,yalova villa projeleri,yalova yeni konut projeleri,yatırımlık lüks daire,yalova yatırımlık daireler,yalovada yatırımlık daireler,yalova yatırımlık konutlar Google+