menu

Hakkımızda

25 yıllık birikimiyle Berk Yapı, bugüne kadar birçok kamu ve özel kuruluşların altyapı ve üst yapıda inşaat faaliyetlerini üstlenmiş, İstanbul, Yalova ve Bursa’da seçkin konut projeleri ile de sektörde saygın bir yer edinmiştir.

Bilgi, deneyim, cesaret ve vizyon sahibi profesyonel yönetim ekibine ve ISO 9001:2000 kalite sertifikasına sahiptir. Kurumsal bir yapılanma içindedir.

Konuyu kültür ve sanat zenginliğinin bir ifadesi olarak gören ve buna özel bir önem gösteren Berk Yapı, 2005 tarihinden itibaren iç mimari ve dekorasyon alanında da güçlü bir çalışma ekibi oluşturmuş ve önemli projelere imza atmıştır.

Başta Cezayir olmak üzere yurtdışı müteahhitlik hizmetlerine de yönelen gurubumuz, 2008 yılından itibaren birçok projeyi de hayata geçirmiştir.
Kurulduğu tarihten bu yana kendi değerlerine ve ilkelerine bağlı kalan Berk Yapı, karşılığını her zaman aldığını bilerek, bütün bu yıllar içerisinde kalite, güvenirlik ve müşterilerine hizmet konularında taviz vermemiştir.

Berk Yapı, sosyal sorumluluğu kurum kültürünün bir parçası kabul ettiğinden, yalnızca kendi proje alanlarıyla sınırlı kalmayıp, sosyal projeleriyle de çevreye ve topluma katkıda bulunmaktadır.

Fara Group, inşaat, gayrimenkul, otomotiv ve yurtdışı müteahhitlik alanlarında faaliyet gösteren Türkiye’nin önemli özel kuruluşlarından biridir.

berk
emlak yalova merkez,satılık daire yalova,satılık daire yalova merkez,satılık ev yalova merkez,satılık evler yalova,satılık konut projeleri,satılık lüks daire,yalova daire,yalova daire satılık,yalova konut projeleri,yalova lüks daire,yalova lüks daireler,yalova merkez satılık daire,yalova merkez satılık daireler,yalova merkez satılık ev,yalova merkez satılık evler,yalova sahibinden satılık daireler,yalova satılık daire,yalova satılık daire merkez,yalova satılık daire sıfır,yalova satılık emlak,yalova satılık ev,yalova satılık ev fiyatları,yalova satılık evler,yalova satılık villa,yalova satılık villa sahibinden,yalova satilik daireler,yalova villa projeleri,yalova yeni konut projeleri,yatırımlık lüks daire,yalova yatırımlık daireler,yalovada yatırımlık daireler,yalova yatırımlık konutlar Google+